Praca w branży gier

QA Tester

dla CI Games S.A. w Warszawa, Rzeszów

Praca stała Testowanie

CI Games S.A. poszukuje aktualnie do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Junior QA Tester

ZADANIA:
• Zgłaszanie i weryfikacja błędów dotyczących wszystkich elementów gry.

OCZEKUJEMY:
• Pasji do gier
• Analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów
• Bardzo dobrej znajomości trendów na rynku gier
• Umiejętności pracy pod presją czasu
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
• Mile widziane doświadczenie w testach funkcjonalnych gier

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv na adres e-mail: careers@cigames.com

Do przesłanych dokumentów aplikacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Data publikacji: 2017-05-23

Liczba wyświetleń: 1083