Praca w branży gier

Animator 2D

dla ART-Tech w Kraków

Zlecenie Grafika i animacja

ART-Tech jest firmą, której zadaniem jest poszukiwanie oraz rozwijanie projektów biznesowych z zakresu e-commerce, e-health i e-culture. Specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań z pogranicza nowych technologii, kultury i sztuki. Obecnie rozwijamy skrzydło firmy, którego celem jest tworzenie gier komputerowych.

Animator 2D

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy animatora do gry mobilnej z serii gier edukacyjnych, skierowanych do osób w wieku 13-18 lat (na rynek amerykański).

Obowiązki

  • tworzenie animacji postaci w 2D,
  • tworzenie animowanych cut-scenek,
  • tworzenie animacji elementów GUI,
  • ścisła współpraca z ilustratorem i scenarzystą.

Wymagania

  • umiejętność tworzenia animacji szkieletowych w 2D,
  • umiejętność rysowania i obsługi programów graficznych, wystarczająca do modyfikacji assetów,
  • samodzielność i pomysłowość,
  • dbałość o detal.

Mile widziane

  • biegła obsługa programu Spine,
  • doświadczenie w tworzeniu kreskówkowych animacji,
  • praca przy conajmniej jednej ukończonej grze.

Oferujemy

  • biuro z widokiem na Wawel,
  • elastyczne godziny pracy,
  • więcej niż uczciwe wynagrodzenie,
  • możliwość przedłużenia współpracy po pierwszym projekcie.

Zgłoszenia i portfolio prosimy przesyłać na adres rekrutacja@atsolutions24.com.

Data publikacji: 2017-05-24

Liczba wyświetleń: 654