Praca w branży gier

VR Interface Designer

dla GameDesire Sp. z o.o. w Kraków
opublikowane przez GameDesire Group spółka akcyjna

Praca stała Grafika i animacja

Ruszamy z nowym projektem R&D. Szukamy VR Interface Designera, który dołączy do naszego zespołu prototypującego nową grę.

Kochamy gry, jeśli podzielasz naszą pasję i czujesz, że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu, rzuć okiem na nasze wymagania i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować. Kilkadziesiąt tytułów, które stworzyliśmy do tej pory świadczy o jednym: Jeśli chcesz się rozwijać – jesteś w dobrym miejscu.

Twoje zadania

  • Współpraca w ramach multidyscyplinarnego zespołu w celu projektowania interfejsów produktów VR
  • Projektowanie angażujących interfejsów VR, tworzenie konceptów, makiet 2D/3D oraz prototypów
  • Umiejętne przekładanie złożonych interfejsów VR/AR na proste i intuicyjne doświadczenie użytkownika
  • Testowanie różnych rozwiązań w celu dostarczenia najwyższej jakości interfejsów gier VR
  • Udział w tworzeniu całościowej wizji i doświadczenia użytkownika w grach VR/AR, od fazy tworzenia koncepcji po implementację, bliska współpraca z deweloperami w celu uzyskania optymalnych efektów

Twoje skille

  • Doświadczenie w projektowaniu interakcji, metodologiach “user-centered design” oraz użyteczności
  • Doświadczenie w projektach UX/UI kierowanych jednocześnie różne rodzaje urządzeń
  • Doświadczenie w technologii Unity 3D, Unreal lub innych silnikach gier
  • Znajomość zasad modelowania 3D, teksturowania oraz animacji
  • Możliwość obsługi helmów VR oraz różnego rodzaju ręcznych kontrolerów
  • Umiejętności analityczne, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań oraz krytyczne myślenie

Nagrody gwaratnowane

  • Typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Twórcza i przyjazna atmosfera pracy
  • Wsparcie firmy w podnoszeniu Twoich kwalifikacji poprzez szkolenia, konferencje czy biblioteczkę firmową
  • Atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych: Multisport, opieka medyczna, dopłaty do lunchy, kawa oraz owoce w firmowej kuchni.
  • Spotkania integracyjne i imprezy firmowe
  • Bonus za dojazd rowerem do pracy, nauka języka angielskiego i wiele innych

Wyślij swoją aplikację na: jobs@gamedesire.com

Data publikacji: 2017-06-08

Liczba wyświetleń: 181