Praca w branży gier

Level Designer

dla Solid9 w Warszawa

Praca stała Design

Do projektu z gatunku casual (HOPA) poszukujemy osoby, która chciałaby dołączyć do naszego teamu na stanowisku Level Designer.

Wymagania

  • Znajomość dowolnego silnika do tworzenia gier lub edytora poziomów do istniejącej gry
  • Podstawy programowania/skryptowania
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Rzetelność i dbałość o szczegóły, dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność na wysokim poziomie
  • Gotowość do nauki nowych technologii
  • Zaagnażowanie i chęć samodzielnego uczenia się i poszerzania wiedzy

Mile Widziane

  • Znajomość silnika SPARK Casual Engine
  • Znajomość rynku gier HOPA
  • Umiejętność pracy z SVN lub innym systemem kontroli wersji

Zakres obowiązków

  • Składanie leveli (lokacji, zoomów, minigier) w Sparku
  • Tworzenie animacji i particli
  • Ścisła współpraca z zespołem grafików

Oferujemy

  • Możliwość współtworzenia ciekawych projektów
  • Wpływ na ostateczny kształt tworzonych gier
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju nie tylko w kierunku casual games

Data publikacji: 2017-05-24

Liczba wyświetleń: 345