Praca w branży gier

Environment Artist 3D

dla The Farm 51 Group SA w Gliwice

Praca stała Grafika i animacja

Jesteśmy studiem deweloperskim z ponad 10-letnim stażem, tworzymy gry na platformę PC oraz konsole Microsoftu i Sony. Specjalizujemy się w FPS-ach, ale nie stronimy też od innych gatunków.

The Farm 51 Group SA ogłasza rekrutację do nowego, bardzo ambitnego projektu gry z gatunku FPS F2P tworzonym w oparciu o silnik Unreal Engine 4

Naszym głównym atutem jest zespół. Zgrana paczka ludzi kochających gry, a przede wszystkim świetnie potrafiących ze sobą współpracować, co jest najlepszą receptą na sukces. Cenimy wiedzę, umiejętności i doświadczenie, ale nie mniej ważna jest dla nas kreatywność i otwarty umysł oraz zaangażowanie.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Nr referencyjny: WW3-EA/03/2017

Zakres obowiązków:

  • tworzenie modeli architektonicznych do gier,
  • tworzenie i mapowanie tekstur,
  • tworzenie materiałów w silniku.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w tworzeniu grafiki 3D popartego portfolio w zakresie modeli otoczenia, budynków, pomieszczeń itp.,
  • biegłej znajomości programów graficznych 3D typu 3ds Max, Maya, Blender, Photoshop itp.
  • mile widziane wykształcenie architektoniczne,
  • zaangażowania i odpowiedzialności,
  • dbałości o szczegóły i jakość,
  • kreatywności, umiejętności wychodzenia poza utarte schematy,
  • umiejętności pracy pod presją czasu, w szybko zmieniającym się środowisku,
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań, a jednocześnie dobrej współpracy z zespołem.

Co oferujemy:

  • pracę wśród pasjonatów,
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu projektów innowacyjnych technologicznie i artystycznie,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i o międzynarodowym zasięgu działania,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pomoc przy relokacji,
  • możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się od najlepszych.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio oraz listu motywacyjnego na adres: jobs@thefarm51.com podając w temacie maila nr referencyjny.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z późn. zm.).

Data publikacji: 2017-05-25

Liczba wyświetleń: 263