Praca w branży gier

Level Designer

dla SoDigital w Kraków

Praca stała Design

SoDigital

Sodigital, krakowskie studio zajmujące się produkcją gier komputerowych, poszukuje osoby na stanowisko
Level Designera.

Obowiązki:

  • tworzenie scen i przygotowanie gameplayu na podstawie dokumentacji,
  • implementacja assetów w silniku,
  • praca nad zgłoszonymi poprawkami,
  • optymalizacja scen pod kątem wydajności.

Wymagania:

  • samodzielność, wykazywanie inicjatywy,
  • umiejętność odpowiedniej organizacji własnego czasu pracy,
  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • mile widziana znajomość silnika Spark 2D lub Unity,
  • mile widziana znajomość narzędzi do animacji.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków,
  • pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonym zespołem w centrum Krakowa,
  • zatrudnienie na umowę o pracę.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres jobs@sodigital.com. W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska - Level Designer.

W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:

“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2018-05-21

Liczba wyświetleń: 1132