Praca w branży gier

Marketing and Communication Specialist

dla Mageeks w Warszawa, Mokotów

Praca stała Inne

Mageeks Apps & Games tworzy zgrany i dynamicznie rozwijający się zespół pasjonatów gier. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji zaawansowanych gier symulacyjnych na urządzenia mobilne - w nasze gry gra ponad 10 mln użytkowników na iOS i Android.

W związku z tym szukamy osób na stanowisko:

Twoje zadania:

  • planowanie, realizacja i koordynacja działań marketingowych,
  • współpraca w tworzeniu i zarządzaniu stronami internetowymi i kanałami social media,
  • bieżąca analizy trendów, nowych narzędzi z obszaru e-marketingu i rekomendacji wdrażania innowacji w obszarze komunikacji online,
  • analiza kluczowych wskaźników efektywności prowadzonych działań, stały monitoring, optymalizacja oraz rekomendacja zmian,
  • pozyskiwanie partnerów medialnych i bieżąca współpraca,
  • współpraca z blogerami i vlogerami,
  • przygotowywanie materiałów reklamowo – promocyjnych oraz współpraca z dostawcami usług
  • ścisła współpraca z zespołem grafików.

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu działań marketingowych i komunikacyjnych,
  • znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu dystrybucji gier lub/i produktów cyfrowych,
  • znajomość narzędzi analitycznych, w tym Google Analitics,
  • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oczekujemy:

  • pracy w zespole,
  • lekkiego pióra,
  • otwartości na naukę i poszerzanie swojej wiedzy,
  • zdolności do samoorganizacji,
  • komunikatywności, otwartości i zaangażowania.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania,
  • możliwość stałego rozwoju,
  • pracę w przyjaznej atmosferze startupowej w ponad 30 osobowej firmie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • liczne wspólne aktywności poza-pracowe (grille, wyjścia, aktywności sportowe etc.),
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w willi w Warszawie na Górnym Mokotowie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres chris@mageeks.com z dopiskiem MCS1.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli w przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Data publikacji: 2017-05-26

Liczba wyświetleń: 342