Praca w branży gier

C/C++ Software Engineer/Team leader

dla PGB Human Resources Sp. Z.o.o w Jelenia Góra, Warszawa

Praca stała Programowanie

Agencja Doradztwa Personalnego PGB Human Resources dla jednego ze swoich kluczowych klientów polskiego producenta gier rozrywkowych z dużym portfelem zagranicznych klientów poszukuje kandydata na stanowisko:

C/C++ Software Engineer

Miasto: Jelenia Góra lub Warszawa

Opis stanowiska:
W zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia, będziesz odpowiedzialny za rozwijanie produktów dla branży rozrywkowej (gier i/lub systemów zarządzania), integrację protokołu G2S, tworzenie nowych narzędzi, release engineering oraz udoskonalanie i automatyzację procesów programistycznych.

Wymagania:
Praktyczna znajomość języka C/C++.
Znajomość SDL.
Znajomość metodyk Agile (Scrum).
Elastyczność i gotowość do nauki nowych technologii.
Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
Lokalizacje idealną do aktywnego wypoczynku i życia blisko natury. Jelenia Góra to perfekcyjne miejsce do uprawiana sportów, turystyki itp. Baza wypadowa do Czech i Niemiec. Jeżeli wolisz duże miasta, to proponujemy lokalizację w Warszawie.
Nowe i dobrze wyposażone biuro (widok na całe Karkonosze gratis).
Dział 10-15 osobowy bez korporacyjnych naleciałości, gdzie praktycznie sprawdzamy metodyki pracy i stosujemy tylko to co się sprawdza.
Mamy czas na pracę jak i odpoczynek, brak nudy zagwarantowany!
Stabilne i jasne warunki pracy.

Data publikacji: 2017-05-26

Liczba wyświetleń: 253