Praca w branży gier

Producer

dla Techland w Warszawa

Praca stała Zarządzanie

Techland to uznany na świecie producent, dystrybutor i wydawca gier komputerowych obecny na rynku od ponad 25 lat. Nasze gry – w szczególności Dying Light i Dying Light:The Following oraz serie Dead Island i Call of Juarez – osiągnęły międzynarodową popularność i zdobyły wielomilionowe rzesze fanów. Wydany w 2015 roku Dying Light trafił już w sumie do ponad 8 milionów graczy. W roku 2016 weszliśmy na globalny rynek wydawniczy jako Techland Publishing, a także ogłosiliśmy prace nad dwoma wysokobudżetowymi produkcjami, których premiera planowana jest w ciągu najbliższych trzech lat. Za pomocą najnowszych technologii i dzięki najlepszym specjalistom w branży nieustannie dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

W związku z rozbudową zespołu narracji szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Producer

miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • uczestniczenie w tworzeniu wizji gry i przekuwanie jej w czyny wspólnie z zespołem projektowym,
  • planowanie i organizowanie pracy zespołu deweloperskiego,
  • dbanie o realizację harmonogramu prac oraz prowadzenie backloga zadań,
  • dbanie o przepływ informacji wewnątrz działów i pomiędzy nimi,
  • tworzenie klimatu sprzyjającego współpracy – motywowanie członków zespołu, wyzwalanie team spirit, rozwiązywanie konfliktów, pobudzanie powstawania nowych pomysłów.

Szukamy osoby, która:

  • ma za sobą pracę przy produkcji minimum jednego projektu “od konceptu do pudełka”,
  • wyznacza sobie ambitne cele i skutecznie je realizuje nie bojąc się analizy ROI,
  • chce mieć bezpośredni wpływ na produkt i wywoływać nim różnorodne emocje u odbiorców,
  • chce być częścią zespołu tworzącego gry rozpoznawalne na całym świecie i wpisać się w rozwój -
  • branży gier video w Polsce i na świecie,
  • ma drive w kierunku wychodzenia poza stereotypowe, oczywiste rozwiązania i chętnie inicjuje zmiany.

Dlaczego warto u nas pracować?

Techland to grono utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chcą i lubią dzielić się wiedzą, tak aby żadne doświadczenie – ani to dobre, ani to złe – nie zostało zapomniane.
Charakteryzują nas innowacyjne, śmiałe projekty informatyczne. W każdej z naszych gier używamy najnowszych technologii lub rozwijamy własne. Obecnie pracujemy nad kolejną wersją naszego silnika.
Tworzenie gier to coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także - po prostu - świetna zabawa. Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji, możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne. Jesteśmy w top 10 najbardziej atrakcyjnych pracodawców w branży IT w Polsce.
Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych – po szczegóły zapraszamy na stronę techlandjobs.com.

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, LM) przez linka:

Data publikacji: 2017-05-31

Liczba wyświetleń: 557