Praca w branży gier

Programista C++

dla QLOC S.A. w Warszawa
opublikowane przez QLOC

Praca stała Programowanie

QLOC to jedyna w swoim rodzaju, licząca ponad 300 specjalistów firma wspierająca producentów i wydawców gier wideo. Jesteśmy znani na świecie z rewelacyjnych portów gier, ale QLOC to nie tylko zespół programistów. To także osoby specjalizujące się w testach jakości (Quality Assurance), lokalizowaniu (tłumaczeniach i nagraniach) na ponad 30 języków oraz tworzeniu grafiki 2D i 3D w każdej możliwej formie. Pomyśl, że możesz pracować wśród pasjonatów gier nad takimi tytułami jak Hitman czy Dragon’s Dogma: Dark Arisen, i dołącz do nas!

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

PROGRAMISTA C++ DO PRACY PRZY PORTINGU GIER WIDEO

OPIS STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za programistyczne aspekty realizowanych przez QLOC projektów portingowych.

WYMAGANIA:

• Co najmniej dwuletnie doświadczenie w programowaniu w języku C++,
• Doświadczenie z przynajmniej jedną z następujących platform: PC, konsole (Xbox 360, Xbox One, PS2, PS3, PS4, PSP, PS Vita, Wii, Wii U, DS, 3DS, Nintendo Switch), Mac, iOS, Android,
• Dobra praktyczna znajomość przynajmniej jednego z następujących zagadnień: Grafika, Fizyka, Dźwięk, AI, Networking,
• Wysoka kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w języku polskim lub angielskim,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Wykształcenie programistyczne lub informatyczne.

DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ:

• Doświadczenie w tworzeniu gier,
• Znajomość Lua, Python, DirectX, OpenGL, C#, UE3/4, Unity,
• Przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży gier komputerowych.

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B,
• Pracę w profesjonalnym zespole i kontakt z najnowszymi technologiami,
• Współfinansowanie pakietu Multisport z dostępem do najlepszych obiektów sportowych,
• Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Enel-Med,
• Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu,
• Pomoc przy relokacji,
• Smaczną kawę i świeże owoce w biurze,
• Lekcje języka angielskiego,
• Spokój ducha i równowagę między życiem zawodowym a osobistym.

Zainteresowane osoby spełniające nasze wymagania prosimy o przesłanie CV na adres e-mail careers@q-loc.com. Prosimy o wpisanie w temacie imienia, nazwiska oraz koniecznie dopisku „DEV”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 2016, poz. 922)".
Dane osobowe nadsyłane w CV będą gromadzone wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Administratorem danych jest QLOC S.A., ul. Krakowiaków 50, 02-255 Warszawa. Kandydaci mają prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania - kontaktując się z działem HR pod nr tel. 22 355 74 60/ 22 355 74 32. Podstawa prawna: art. 221 Kodeksu pracy.

Data publikacji: 2017-06-06

Liczba wyświetleń: 404