Praca w branży gier

Unity Developer C#

dla The Knights of Unity w Wrocław

Praca stała Programowanie

The Knights of Unity

The Knights of Unity to software house skupiający się na tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem silnika Unity. Rośniemy w siłę i potrzebujemy świeżej krwi w naszych szeregach ;) Jeżeli chcesz zostać jednym z rycerzy aplikuj!

Wymagania:

  • minimum 2 lata zawodowego doświadczenia w Unity,
  • język angielski B2,
  • dobra znajomość GITa,
  • dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu.

Mile widziane dodatkowe umiejętności z zakresu:

  • pisania shaderów,
  • Photon, UNET, Steam Works,
  • multiplayer backend,
  • AR (Vuforia),
  • VR (Oculus, Vive, Gear VR, Cardboard, Daydream)
  • PS4, XONE development.

Obowiązki:

  • tworzenie oprogramowania w Unity w języku C# (gry i symulacje).

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole pełnym mega pozytywnych ludzi,
  • elastyczne godziny pracy,
  • brak crunchy,
  • zróżnicowane projekty,
  • owoce i orzechy w biurze,
  • cykliczne integracje,
  • odpowiednie wynagrodzenie dla każdego rycerza (4 - 8k PLN mid; 8k+ senior),
  • pomagamy w znalezieniu mieszkania w przypadku konieczności przeprowadzki :)

Miejsce pracy:

Wrocław

Zgłoszenia na:
contact@theknightsofunity.com

Chwała Rycerzom Unity!
Sir Adam :)

Strona www

PS Wysyłając nam CV nie zapomnij dopisać:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Data publikacji: 2017-06-08

Liczba wyświetleń: 1130