Praca w branży gier

Unity3D Lead Developer

dla Swift Apps Sp. z o.o. w Kraków

Praca stała Grafika i animacja

Firma Swift Apps od lat zajmuje się tworzeniem zaawansowanych gier Real-Time Multiplayer RPG na platformy mobilne. Nasze produkty maja miliony pobrań i są cenione przez użytkowników na całym świecie.
W rankingach IOS App Store oraz Google Play wiele razy zdobywaliśmy top 10 w USA.

www.swiftapps.pl

Opis stanowiska:
Jako Unity3D Lead Developer będziesz odpowiedzialny/a za nadzór nad zespołem deweloperskim oraz projektowanie architektury projektu oraz dodatkowych modułów.
Będziesz odpowiedzialny/a za programowanie zaawansowanych funkcjonalności dla istniejących i nadchodzących gier 3D.

Czego wymagamy:

  • doskonałej umiejętności programowania ( najlepiej C# )
  • minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu gier ( mile widziane Unity3D )
  • minimum 2 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programowania
  • pasji i motywacji do pracy
  • dobrej znajomość angielskiego
  • bycia graczem (będzie zaletą ;))

Mile widziane:

  • doświadczenie w programowaniu gier real-time multiplayer
  • doświadczenie w programowaniu gier mobilnych 3D
  • znajomość narzędzia Photon Unity Networking

Co możemy zaoferować:

  • wynagrodzenie 10000 - 16000 pln netto adekwatne do umiejętności
  • forma współpracy - do uzgodnienia
  • służbowy samochód Porsche Cayman S
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę przy popularnych produktach mających miliony graczy na całym świecie
  • przyjazne środowisko pracy
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • pracę z ludźmi kreatywnymi i pełnymi pasji
  • wyzwania przy kolejnych projektach
  • możliwość bycia ważną częścią zespołu
  • elastyczne godziny pracy

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres jobs@swiftapps.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 9 zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych osobowych z dnia 29,08,1997, dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883)"

Data publikacji: 2017-06-09

Liczba wyświetleń: 497