Praca w branży gier

Programista Unity 3D (PC, konsole)

dla One More Level S.A. w Kraków

Praca stała Programowanie

One More Level S.A. jest dynamicznie rozwijającym się studiem game developerskim, skupiającym weteranów branży oraz młodych, utalentowanych specjalistów.

Jeżeli Twoją pasją jest tworzenie gier i poszukujesz rozwijającej pracy, w której będziesz miał możliwość aktywnego udziału w tworzeniu nowych, ambitnych projektów, zapraszamy do współpracy!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA UNITY 3D

Jakie będą Twoje obowiązki?

Aktywny wkład w tworzenie gier od strony programowania na PC, konsole (PS4, XBOX ONE).

Czego wymagamy?

• bardzo dobrej znajomości Unity 3D,
• znajomości języków programowania (C# jest koniecznością),
• doświadczenia na podobnym stanowisku (min. rok),
• znajomości branży gier oraz procesu produkcyjnego,
• precyzji, sumienności,
• umiejętności organizacji własnej pracy oraz pracy w zespole, komunikatywności,
• znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie oraz tworzenie dokumentacji.

Dodatkowe atuty:

• dodatkowe lata doświadczenia w branży,
• znajomość innych silników,
• bogate portfolio, doświadczenia w pracy przy dużych lub własnych projektach.

Co oferujemy?

• stałą pracę w naszym studio w Krakowie,
• atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia,
• elastyczne godziny pracy,
• radosną atmosferę wśród pełnych pasji profesjonalistów,
• możliwość poszerzania swoich umiejętności w pracy przy szybko rozwijających się, ciekawych i zróżnicowanych projektach,

Jeżeli czytając powyższe ogłoszenie, czujesz że jesteś osobą, której szukamy, nie zwlekaj i prześlij swoje CV oraz portfolio na adres: info[at]omlgames.com

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2017-06-13

Liczba wyświetleń: 466