Praca w branży gier

Junior Tech Producer

dla CD PROJEKT RED w Warszawa

Praca stała Zarządzanie

WIZJA

CD PROJEKT RED, to niezależne studio developerskie znane na świecie dzięki kultowej serii gier RPG Wiedźmin. Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć otoczenie nie tylko profesjonalne i twórcze, ale także przyjazne, gdzie pracownicy znają się i wzajemnie o siebie dbają.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Junior Producer. Jeżeli pałasz miłością do branży gier, masz zacięcie do koordynowania realizacji zadań i jesteś mistrzem w rozwiązywaniu spraw nierozwiązywalnych, czekamy na Twoje CV i list motywacyjny!

OBOWIĄZKI W KILKU SŁOWACH

  • Wsparcie codziennych procesów produkcyjnych w zespołach programistycznych.
  • Pełnienie roli łącznika pomiędzy różnymi zespołami produkcyjnymi.
  • Dopilnowanie realizacji zadań na czas.
  • Organizowanie i prowadzenie cyklicznych spotkań produkcyjnych.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Minimum 1 roku doświadczenia zawodowego.
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów zespołowych (np. na studiach).
  • Nastawienia na rozwiązywanie problemów i pracę zespołową.
  • Umiejętności organizacyjnych.
  • Bardzo dobrej znajomości Excela.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Umiejętności programowania w dowolnym języku (opcjonalnie).

TWÓJ PAKIET NA START

  • Możliwość rozwoju doświadczenia w bardzo szybko rozwijającej się branży gier video.
  • Praca w międzynarodowym środowisku pasjonatów.
  • Dużo wyzwań i ambitnych zadań.
  • Prywatna opieka medyczna oraz darmowa karta do klubów sportowych.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, dopasowane indywidualnie do posiadanego doświadczenia.

Prosimy o dołączenie listu motywacyjnego w języku angielskim.

careers@cdprojektred.com

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”. Praca w Warszawie, w siedzibie firmy.
„Administratorem danych jest CD Projekt S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 74. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji”

Data publikacji: 2017-06-14

Liczba wyświetleń: 986