Praca w branży gier

Grafik 3D

dla Thing Trunk w gdziekolwiek

Inne Grafika i animacja

Thing Trunk jest młodą, niezależną firmą pracującą nad stworzeniem nowatorskiej serii wieloplatformowych gier komputerowych z gatunku crossover (pogranicze gier hardcore i casual). Zespół tworzy mała grupa profesjonalistów i współzałożycieli firm takimi jak Codeminion i TwinBottles (twórcy między innymi gier takich jak Saqqarah, Phantasmat czy Brunhilda).

Szukamy osoby na stanowisko Grafik 3D.

Obowiązki:
• Modelowanie i teksturowanie modeli 3d i scen na podstawie konceptów
• Renderowanie sprajtów do gier

Wymagania:
• Dobra znajomość 3ds Max
• Znajomość Photoshop lub alternatywy
• Dobre wyczucie efektów wizualnych w grach
• Znajomość mechanizmów działania efektów specjalnych w grach
• Kreatywność techniczna, nie tylko artystyczna

Mile widziane:
• Doświadczenie techniczne w przygotowywaniu zasobów do gier
• Znajomość v-ray

Oferujemy:
• Pracę nad ciekawymi, ambitnymi (i oczywiście rewolucyjnymi) projektami
• Możliwość wpływania na kształt i charakter wytwarzanych przez firmę gier
• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności
• Przyjazną atmosferę pracy we względnie młodym, utalentowanym zespole
• Praca na miejscu (Warszawa-Ursynów) lub zdalnie
• Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej (w razie pozytywnego przejścia okresu próbnego)

Informacje dodatkowe:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio na adres jobs@thingtrunk.com
W miarę możliwości odpiszemy na wszystkie zgłoszenia.

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2013-11-28

Liczba wyświetleń: 354