Praca w branży gier

Game Designer

dla GameDesire Sp. z o.o. w Kraków
opublikowane przez GameDesire Group spółka akcyjna

Praca stała Design

Ruszamy z kosmicznym projektem. Szukamy Game Designera, który dołączy do naszego zespołu prototypującego nową grę.

Kochamy gry, jeśli podzielasz naszą pasję i czujesz, że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu, rzuć okiem na nasze wymagania i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować. Kilkadziesiąt tytułów, które stworzyliśmy do tej pory świadczy o jednym: Jeśli chcesz się rozwijać – jesteś w dobrym miejscu.

Twoje zadania

  • Projektowanie wszystkich mechanik w grze MOBA: core gameplayu, modelu progresji, retencji, monetyzacji etc.
  • Pisanie i utrzymywanie dokumentacji projektu przez cały cykl jego realizacji
  • Bliska współpraca z programistami, projektantami UX i artystami
  • Tworzenie prototypów i iterowanie core’owych mechanik gry
  • Balansowanie rozgrywki i dostosowanie mechaniki w ramach prototypu

Wymagane skille

  • Doświadczenie w produkcji gier F2P bądź większych tytułów AAA
  • Doświadczenie w projektowaniu monetyzacji i balansowaniu ekonomii F2P
  • Bardzo dobra znajomość rynku gier PC i konsolowych
  • Umiejętność oceny projektu, dokumentacji i prototypu pod kątem wytycznych ustalonych na początku produkcji
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako designer
  • Atrakcyjne portfolio prezentujące zrealizowane projekty
  • Doskonała znajomość kanonu współczesnej fantastyki, od Lema, Hamiltona po Simons’a i Weber’a

Nagrody gwarantowane

  • Typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Twórcza i przyjazna atmosfera pracy
  • Wsparcie firmy w podnoszeniu Twoich kwalifikacji poprzez szkolenia, konferencje czy biblioteczkę firmową
  • Atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych: Multisport, opieka medyczna, dopłaty do lunchy, kawa oraz owoce w firmowej kuchni.
  • Spotkania integracyjne i imprezy firmowe
  • Bonus za dojazd rowerem do pracy, nauka języka angielskiego i wiele innych

Wyślij swoje cv na: jobs@gamedesire.com

Data publikacji: 2017-06-19

Liczba wyświetleń: 497