Praca w branży gier

Tester

dla Madmind Studio w Bydgoszcz

Praca stała Testowanie

Madmind Studio poszukuje utalentowanej osoby do testowania gier na platformy Xbox one, Playstation 4 oraz PC.
Szukamy osoby, która będzie nas wspierać na stanowisku:

TESTER

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

-Zapewnienie jakości wydawanych gier poprzez testy funkcjonalne i zgodności z wymogami.
-Ścisła współpraca z zespołem developerskim.
-Raportowanie błędów we wszystkich elementach gry.

Wymagania:

-Wrodzony talent do psucia gier :)
-Doświadczenie na pozycji testera w branży gier.
-Spostrzegawczość i dbałość o szczegóły
-Sumienność, precyzja, wysoka motywacja do pracy
-Pasja do gier video
-Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-Pracę w doświadczonym zespole developerskim
-Pracę nad grami o wysokiej jakości
-Możliwość elastycznego decydowania o swoim czasie pracy
-Brak zakazu konkurencji
-Stabilność zatrudnienia
-Kontakt z najnowszymi technologiami, w tym VR

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres
info@madmind-studio.com

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego w firmie Madmind Studio sp. z o.o. zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.”

Data publikacji: 2017-06-21

Liczba wyświetleń: 894