Game Producer / Project Manager (Kraków, Baltoro Games Sp. z o.o.)

dla Baltoro Games Sp. z o.o. w Kraków

Praca stała Zarządzanie

Od 2008 roku zajmujemy sie produkcja gier mobilnych (m.in. na platformy Java, Android, iOS, WindowsPhone, BREW.)

Nasze gry dystrybuowane sa na calym swiecie, min. przez najwiekszych wydawcow na rynku mobilnym.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Project Manager.

Obowiązki

• Zarządzanie kilkoma małymi zespołami developerskimi (3-6 osób) na etapie produkcji oraz pre/post produkcji.
• Współpraca z projektantami gry na etapie produkcji w celu oszacowania kosztów oraz ram czasowych projektów
• Współpraca z zespołem testerskim, portingowym oraz developmentem na etapie testowania, certyfikacji oraz dostarczenia produktów do klientów
• Tworzenie szczegółowych raportów z postępu prac, szacowanie i zarządzanie ryzkami projektowymi.
• Tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
• kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
• możliwość uczestniczenia w projektach od ich początkowej fazy;
• przyjazną atmosferę;
• elastyczne godziny pracy.

Wymagania

• Co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży gier (kierownik projektu, producent).
• Znajomośc rynku gier mobilnych (free to play oraz ppd), gier społecznościowych
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne
• Umiejętność pracy w środowisku wieloprojektowym
• Zdolność do szybkiej adaptacji w zmiennych warunkach;
• Umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy: Kraków
Zgłoszenia: jobs@baltorogames.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2014-01-14

Liczba wyświetleń: 122