Praca w branży gier

Programista Unity 3D

dla Crunching Koalas w Warszawa

Praca stała Programowanie

Cześć! Jesteśmy Crunching Koalas. Pewnie znacie nas z MouseCrafta. Obecnie pracujemy nad kolejnymi projektami, zajmujemy się także publishingiem oraz przenoszeniem ciekawych i uznanych tytułów na nowe platformy wydawnicze. Jesteśmy między innymi autorami konwersji Oh... Sir! The Insult Simulator i Sky Force'a Anniversary oraz wydawcą Lichtspeera i BUTCHERa w wersjach konsolowych. Przed nami kolejne wyzwania, dlatego szukamy do zespołu programisty Unity, który wesprze nas w dowożeniu naszych oraz zewnętrznych projektów. Zainteresowany(a)?

Kogo szukamy

Znajomość środowiska Unity 3d (przynajmniej jeden ukończony projekt, niekoniecznie komercyjny i niekoniecznie "growy").
Znajomość języka programowania C# oraz bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z programowaniem obiektowym i optymalizacją.
Wysokie umiejętności komunikacyjne.
Odpowiedzialność i umiejętność organizowania pracy projektowej.
Zakres obowiązków:

Praca przy współtworzeniu gier na PC, konsole i urządzenia mobilne.
Tworzenie dokumentacji wykonywanej pracy.
Oferujemy:

Pracę w wygodnym komunikacyjnie miejscu - nasze studio mieści się w Centrum Kreatywności Targowa, przy stacji Metra Dworzec Wileński.
Zarobki pomiędzy 4000 a 6000 zł, uzależnione od doświadczenia kandydata i sposobu zatrudnienia.
CV i parę słów o tym dlaczego chcielibyście u nas pracować prosimy przesyłać na adres jobs@crunchingkoalas.com

Data publikacji: 2017-06-27

Liczba wyświetleń: 504