Praca w branży gier

Senior Level Designer

dla Techland w Wrocław, Warszawa

Praca stała Design

Techland to uznany na świecie producent, dystrybutor i wydawca gier komputerowych obecny na rynku od ponad 25 lat. Nasze gry – w szczególności Dying Light i Dying Light:The Following oraz serie Dead Island i Call of Juarez – osiągnęły międzynarodową popularność i zdobyły wielomilionowe rzesze fanów. Wydany w 2015 roku Dying Light trafił już w sumie do ponad 8 milionów graczy. W roku 2016 weszliśmy na globalny rynek wydawniczy jako Techland Publishing, a także ogłosiliśmy prace nad dwoma wysokobudżetowymi produkcjami, których premiera planowana jest w ciągu najbliższych trzech lat. Za pomocą najnowszych technologii i dzięki najlepszym specjalistom w branży nieustannie dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
miejsce pracy:Wrocław lub Warszawa

Zakres obowiązków:

  • mentoring i szkolenie pozostałych level designerów,
  • projektowanie, realizacja misji oraz iterowanie leveli do gier komputerowych tworzonych przez Techland,
  • przejęcie odpowiedzialności za wydzielony fragment gry - od dokumentacji papierowej po finalny produkt
  • projektowanie, budowanie, skryptowanie, iterowanie, optymalizacja,
  • współpraca z zespołami produkcyjnymi Design, Art, Code podczas budowania zawartości (contentu) gry,
  • tworzenie dokumentacji projektowej do realizowanych zadań,
  • feedbackowanie i współpraca z level designerami.

Na tym stanowisku sprawdzi się osoba, która:

  • ma na swoim koncie zakończone przynajmniej 2 projekty AAA,
  • posiada doświadczenie w tworzeniu gier akcji / shooterów z elementami RPG,
  • bardzo dobrze zna język angielski - płynna komunikacja w mowie i piśmie,
  • chce się rozwijać, chętnie i szybko się uczy, wykazuje inicjatywę i proaktywność,
  • rozumie rolę level designu w budowaniu unikalnych doświadczeń dla gracza,
  • posiada umiejętności spojrzenia na grę zarówno jako całość jak i zbiór poszczególnych elementów,
  • posiada umiejętności analizowania problemów oraz dociekania ich sedna,
  • kreatywnie podchodzi do rozwiązywania problemów,
  • posiada silne umiejętności interpersonalne - komunikacja, praca zespołowa, asertywność,
  • hobbystycznie projektuje i tworzy misje do gier komputerowych,
  • ma doświadczenie w pracy z dowolnym silnikiem - Unreal / REDkit / Cryengine / Unity,
  • dobrze dogaduje się z ludźmi i rozumie, że praca zespołowa jest drogą do realizacji celów,
  • jest zorientowana na osiąganie wyników i szukanie nowatorskich rozwiązań,
  • ma wyczucie atrakcyjności, zmysł plastyczny i wyobraźnię przestrzenną (potrafi szkicować, zaplanować przebieg misji na kartce),
  • jest ambitna i chce tworzyć rzeczy na najwyższym, światowym poziomie na wszystkie najnowsze platformy,
  • jest aktywnym graczem i zna branżę gier,
  • zna bieżące trendy w zakresie projektowania poziomów i stale rozwija się w tym obszarze.

Dlaczego warto u nas pracować?

  • Techland to grono utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chcą i lubią dzielić się wiedzą, tak aby żadne doświadczenie – ani to dobre, ani to złe – nie zostało zapomniane.
  • Charakteryzują nas innowacyjne, śmiałe projekty informatyczne. W każdej z naszych gier używamy najnowszych technologii lub rozwijamy własne. Obecnie pracujemy nad kolejną wersją naszego silnika.
  • Tworzenie gier to coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także - po prostu - świetna zabawa. Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji, możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne. Jesteśmy w top 10 najbardziej atrakcyjnych pracodawców w branży IT w Polsce. techlandjobs.com.

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania przez http://techlandjobs.com/oferty-pracy/senior-level-designer-59

Data publikacji: 2017-06-28

Liczba wyświetleń: 224