Praca w branży gier

Grafik teksturator - Texture Artist

dla CreativeForge Games w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Firma CreativeForge Games S.A. z Warszawy, twórca gier Hard West oraz Ancient Space, poszukuje do swojego zespołu graficznego osoby na stanowisko:

Texture artist/ Grafik teksturator

Zadania:

  • wykonanie tekstur i materiałów dla postaci, obiektów i środowiska gry;

Oczekujemy:

  • doświadczenia w teksturowaniu obiektów do gier 3D (popartego stosownym portfolio);
  • znajomości stosownego oprogramowania służącego teksturowaniu;
  • dużej wrażliwości artystycznej i wyczucia kolorów;
  • umiejętności uczenia się nowych technologii;

Znajomość pakietu Substance (Designer/Painter) oraz technologii Unreal Engine będzie dodatkową zaletą.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania;
  • elastyczne godziny pracy;
  • przyjazną i kreatywną atmosferę szybko rozwijającego się studia;

Praca w siedzibie firmy w Warszawie, w dogodnej lokalizacji (niedaleko stacji metra), wyłącznie w pełnym wymiarze czasu. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji, w postaci CV, portfolio oraz listu motywacyjnego na adres praca@creativeforge.pl.

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy także o umieszczenie w CV oświadczenia o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)”.

Data publikacji: 2017-06-28

Liczba wyświetleń: 507