Praca w branży gier

Specjalista ds. inkubacji

dla Digital Dragons - Krakowski Park Technologiczny w Kraków
opublikowane przez Krakowski Park Technologiczny

Praca stała Inne

W związku z realizacją projektu Baltic Game Industry w ramach Interreg – Baltic Sea Region Krakowski Park Technologiczny poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. inkubacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży gier, współpraca z firmami z branży gier wideo,
  • znajomość sceny startupowej, metod pracy ze startupami oraz procesu inkubacji
  • doświadczenie w zakresie stażu pracy (umowa o pracę, umowa cywilnoprawna) – min. 2 lata,
  • umiejętność przygotowania raportów, dokumentów koncepcyjnych,
  • wysokie zdolności organizacyjne,
  • wysokie zdolności komunikacyjne,
  • biegły język angielski w mowie i piśmie na poziomie mi n.B2 (projekt prowadzony w języku angielskim),
  • umiejętność pracy samodzielnej,
  • elastyczność – uczestnictwo w zagranicznych wyjazdach projektowych.

Atutem będą:

  • doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków publicznych, w tym projektów UE,
  • pozytywne nastawienie, otwartość, komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • szeroka znajomość programów dla branży gier wideo w Polsce i Europie.

Co oferujemy:

  • adekwatne wynagrodzenie,

  • umowę o pracę – wymiar pełnego etatu na okres realizacji projektu,

  • atrakcyjne benefity (opieka medyczna, multisport, bony świąteczne),

  • narzędzia do wykonywania pracy: telefon służbowy, laptop.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • realizacja zadań projektowych, współpraca z koordynatorem projektu,
  • współpraca z partnerami projektu przy tworzeniu programu inkubacji firm z branży gier,
  • stworzenie programu inkubacyjnego dla branży gier wideo,
  • pozyskanie mentorów, którzy zostaną zaangażowani do pilotażowego programu inkubacyjnego dla branży gier wideo,
  • rekrutacja firm z branży, wdrożenie wypracowanego, pilotażowego programu,
  • koordynacja pracy mentorów i firm z branży,
  • sprawdzanie zgodności realizacji zadań z harmonogramem,
  • terminowe i zgodne z wytycznymi lidera sporządzanie wymaganych sprawozdań z realizacji projektu, dokumentów analitycznych, strategii itp.
  • prowadzenie dokumentacji projektu

Termin nadsyłania CV: do 4 sierpnia do godz. 12.00 na adres mailowy biuro@kpt.krakow.pll

Data publikacji: 2017-06-28

Liczba wyświetleń: 723