Praca w branży gier

Specjalista ds. promocji i marketingu

dla Ineva Services Limited S.K.A. w Opole

Praca stała Inne

Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna w siedzibie firmy)

Opis stanowiska:
• Udział w tworzeniu kampanii reklamowych i promocyjnych nowo powstających gier;
• Reklama poprzez portale społecznościowe: facebook, twitter etc. oraz marketing wirusowy;
• Redagowanie i umieszczanie tekstów o tematyce hazardowej na stronach internetowych;
• Uczestniczenie w projektach internetowych łączących elementy grywalicacji z programem lojalnościowym;
• Rozwijanie działań email marketingowych.

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w obszarze e-marketingu;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Znajomość dodatkowych języków będzie atutem;
• Znajomość narzędzi marketingu internetowego;
• Zdolności interpersonalne: komunikatywność, przedsiębiorczość, kreatywność, wytrwałość w dążeniu do celu;
• Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office;
• Praktyczna znajomość narzędzi Adwords, Analytics;
• Mile widziana znajomość HTML, Wordpress, Joomla, Magento;

Oferujemy:
• Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Elastyczny czas pracy;
• Samodzielność projektową zależną od umiejętności;
• Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy;
• Współpracę z doświadczonym zespołem, umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy;
• Możliwość korzystania z biblioteki firmowej;
• Niekorporacyjny charakter pracy.

Aplikacje w postaci CV oraz listu motywacyjnego, a także wymagań finansowych prosimy przesłać na adres hr@ineva.eu .

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Data publikacji: 2017-06-30

Liczba wyświetleń: 199