Praca w branży gier

Programista Unity3d / C#

dla Crunching Koalas w gdziekolwiek

Praca stała Programowanie

Podstawowe wymagania:

  • Znajomość środowiska Unity 3d (przynajmniej jeden ukończony projekt, niekoniecznie komercyjny).
  • Znajomość języka programowania C#.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji i komunikację z zewnętrznym zespołem QA.

Zakres obowiązków:

  • Praca przy portowaniu gry MouseCraft na platformy mobilne i konsole.
  • Praca przy programowaniu gameplayu gry WordTrap Dungeon.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy, uzależnione od wyników - nie uznajemy “dupogodzin”.
  • Możliwość pracy zdalnej dla bardziej doświadczonych programistów.
  • Zarobki od 3000 zł “na rękę”, wzwyż.
  • Dobrą atmosferę pracy wypełnioną dużą ilością: niepoprawnych politycznie dowcipów, niczym nieuzasadnionego hejtu oraz zakładów zaczynających się od wszystkim znanego zwrotu- “Założę się, że nie dasz rady…”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio (jeśli ukończone projekty to nie projekty komercyjne) na adres info@crunchingkoalas.com

Data publikacji: 2013-12-12

Liczba wyświetleń: 424