Praca w branży gier

Junior designer

dla Tap It Games w Kraków
opublikowane przez Titanite Games

Zlecenie Design

Poszukujemy osoby na stanowisko junior designer. Zakres obowiązków przyszłego kandydata będzie obejmował:
• Tworzenie i prowadzenie dokumentacji projektowej gier,
• Prowadzenie desk study konkurencji i obecnych trendów rynkowych na danej platformie,
• Projektowanie i prototypowanie poziomów gry,
• Pisanie i redagowanie tekstów do gry (język polski oraz angielski),
• Pracę w niewielkim zespole,

Wymagania wobec kandydata:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (PC oraz MAC)
• Bardzo dobra znajomość obsługi aplikacji do edycji tekstu
• Podstawowe umiejętności w posługiwaniu się narzędziami graficznymi (PS, Gimp, Paint, etc)
• Podstawowe umiejętności w posługiwaniu się edytorem Unity3D;
• Bardzo dobra organizacja pracy,
• Samodzielność,
• Wysoka kultura osobista,
• Komunikatywność
• Kreatywność
• Znajomość branży gier i rynku mobile (Android, iOS)

Mile widziane:
• Znajomość języka niemieckiego lub hiszpańskiego
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość narzędzi do montażu video (After Effects, Corel Video Studio)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres contact@tapitgames.com z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). „

Data publikacji: 2017-07-07

Liczba wyświetleń: 1354