Praca w branży gier

Online Marketing Manager

dla Cenega SA w Warszawa

Praca stała Inne

Grupa Cenega jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w sektorze gier komputerowych w Europie środkowo-wschodniej. Jako jedyna firma z regionu oferuje usługi dystrybucyjne w więcej niż jednym kraju. W katalogu wydawniczym Cenega znajdują się tak popularne marki, jak Batman: Arkham, DOOM, Fallout, Football Manager, Grand Theft Auto, Mafia, Mortal Kombat, Street Fighter, Tekken, The Elder Scrolls, Total War, Tomb Raider, Wolfenstein, Sid Meier’s Civilization czy LEGO Video Games.

Zakres obowiązków:

· tworzenie strategii kampanii marketingowych online we współpracy z Brand Managerem, Social Media Managerem oraz działem PR
· samodzielna realizacja kampanii w Google AdWords
· realizacja i kontrola budżetu kampanii promowanego tytułu
· ustalanie i realizacja wyznaczonych KPI
· projektowanie landing page, stron www oraz szablonów mailingowych
· analizowanie i raportowanie efektywności kampanii przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi
· współpraca z partnerami biznesowymi (agencjami, mediami, podwykonawcami)
· zarządzanie witrynami internetowymi
· współudział przy rozwoju marki Good Loot (ubrania i akcesoria dla geeków) oraz Titan Siege (gra MMO)
· podążanie za trendami marketingowymi, śledzenie skutecznych taktyk, nowych technologii i sugerowanie rozwiązań optymalizujących kampanie online

Czego oczekujemy:

· wykształcenia wyższego
· posiadania certyfikatu Google AdWords (podstawy, sieć wyszukiwania i reklamowa, wideo)
· minimum 4-letniego doświadczenia na stanowisku ściśle powiązanym z marketingiem internetowym oraz realizacją kampanii w Google AdWords
· znajomość narzędzi Google - GTM, GA, GSC
· doświadczenia w planowaniu i realizacji strategii online
· umiejętności analizy, optymalizacji oraz raportowania realizowanych kampanii
· doświadczenia we współpracy z agencjami, mediami
· świetnej organizacji pracy na samodzielnym stanowisku
· znajomości najnowszych trendów z zakresu marketingu internetowego
· znajomość branży gier (mile widziana)
· dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

· atrakcyjne warunki zatrudnienia
· kreatywną i dynamiczną pracę z największymi markami branży gier w fantastycznej atmosferze i w nowoczesnym biurze
· pakiet medyczny
· kartę MultiSport
· możliwość rozwoju osobistego

Zgłoszenia (CV + kilka słów o sobie) prosimy wysyłać na adres: praca@cenega.com. W tytule podając nazwę stanowiska.

Data publikacji: 2017-07-11

Liczba wyświetleń: 317