Zgłoszeń:
16

3D Modeler low-poly/mid-poly

dla Solid9 (Warszawa)

Praca stała Grafika i animacja

Solid9 jest niezależnym studiem gier stworzonym przez specjalistów z branży. Aktualnie poszukujemy utalentowanej osoby do tworzenia grafiki 3D low-poly/mid-poly, która zna się również na animowaniu. Szukamy osób z co najmniej rocznym doświadczeniem.

Zakres obowiązków

  • modelowanie obiektów 3D low-poly/mid-poly
  • tworzenie tekstur/materiałów
  • tworzenie siatek UV
  • animowanie modeli

Wymagania

  • dobra znajomość softu do modelowania 3D
  • umiejętność tworzenia obiektów 3D i tekstur
  • znajomość Adobe Photoshop
  • samodzielność
  • pasja do gier video

Dodatkowe atuty

  • znajomość Unity
  • znajomość Zbrusha
  • doświadczenie zawodowe w branży gier komputerowych

Oferujemy

  • Sporą dozę wolności kreatywnej
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

CV wraz z linkiem do portfolio prosimy przesyłać przez serwis skillshot.

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Zobacz więcej ofert dla Solid9

Data publikacji: 2017-07-13

Liczba zgłoszeń: 16

Ofertę obejrzano: 373 razy

Maksymalny rozmiar 5 MB
Human check