Praca w branży gier

Game Designer

dla CODDEE Sp. z o.o. w Kraków
opublikowane przez Simteract

Praca stała Programowanie

W Coddee zajmujemy się tworzeniem systemów symulacyjnych i gier komputerowych od trzech lat. Obecnie poszukujemy zdolnego Game Designera do pracy w biurze w Krakowie, który swoją wiedzą i doświadczeniem pomoże rozwinąć nasz zespół i stworzyć podstawy mechaniki gry, którą realizujemy.

Twoje obowiązki:

  • projektowanie etapów, mechaniki rozgrywki i scenariuszy misji/wydarzeń odzwierciedlających wizję gry,
  • tworzenie skryptów gry/rozgrywki i design doc’a,
  • identyfikacja problematycznych zagadnień oraz ich bieżące rozwiązywanie.

Nasze wymagania:

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w Game Designie,
  • przynajmniej jeden zrealizowany tytuł od konceptu do sprzedaży,
  • wiedza w zakresie mechaniki gier i ich funkcjonalności
  • znajomość możliwości współczesnych silników gier (Unity, Unreal)
  • znajomość rynku gier i bieżących trendów,
  • umiejętność zwięzłego i zrozumiałego ubierania myśli w dokumenty/prezentacje,
  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność, doskonałe zdolności komunikacyjne i organizacyjne.

Oferujemy pracę w młodym gronie zdolnych specjalistów, możliwość długofalowego rozwoju przy interesujących projektach (często międzynarodowych) i atrakcyjne wynagrodzenie. Pracujemy w niewielkim zespole i płaskiej strukturze - każdy Twój dobry pomysł będzie dla nas ważny i da Ci realny wpływ na kierunki działań.

Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas maila opisując krótko swoje doświadczenie lub podsyłając CV: praca@coddee.co

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm."

Data publikacji: 2017-07-19

Liczba wyświetleń: 679