Praca w branży gier

Business Development Manager

dla Ice Flames sp. z o.o w Warszawa
opublikowane przez Brave Lamb Studio

Praca stała Zarządzanie

Ice Flames to studio produkujące gry na platformy PC&MAC, XBOX ONE oraz PLAYSTATION 4. Aktualnie do naszego zespołu biznesowo-produkcyjnego poszukujemy:

Zakres Obowiązków:

• Budowa i utrzymanie relacji z wydawcami
• Pozyskiwanie projektów dla działu developerskiego
• Udział w procesach wydawniczych i dystrybucyjnych projektów
• Komercjalizacja projektów własnych
• Negocjowanie umów i kontraktów z partnerami zewnętrznymi
Oczekujemy:
• Doświadczenie komercyjne (minimum 2 lata) w branży gier komputerowych, nowych mediów lub IT na stanowisku biznesowym, producenckim lub pokrewnym
• Umiejętność planowania i egzekwowania budżetów
• Wysoka samodyscyplina i umiejętność planowania własnej pracy
• Gotowość do podróży służbowych – w tym zagranicznych

Oferujemy:

• Rynkowe wynagrodzenie wyznaczone na podstawie Twojego doświadczenia oraz umiejętności
• Atrakcyjny sprzęt do pracy - wysokiej klasy komputer wraz z kilkoma monitorami i gamingowymi słuchawkami oraz wygodnymi, kubełkowymi fotelami
• Pakiet świadczeń socjalnych: Bezpłatne ubezpieczenie medyczne oraz Ubezpieczenie Wypadkowe
• Pakiet świadczeń biurowych: bezpłatne napoje i drobne przekąski, firmową biblioteczkę gier, kierownice, konsole, światłowodowy internet i wiele innych (np. własne studio nagraniowe)
• Możliwość wieloletniej współpracy oraz skalowania możliwości zgodnie z kompetencjami i zaangażowaniem
• Atmosferę w pracy pozwalającą na uwolnienie swojej kreatywności

Data publikacji: 2017-07-25

Liczba wyświetleń: 298