Praca w branży gier

Project Manager

dla The Knights of Unity w Wrocław

Praca stała Zarządzanie

Zostań Rycerzem!

SwordOfCoding

The Knights of Unity - jedyny w swoim rodzaju software house tworzący gry i aplikacje w Unity poszukuje śmiałka lub śmiałkini na stanowisko:

Główne zadania to:

  • planowanie i organizowanie pracy Rycerzy (programistów),
  • przydzielanie Rycerzy do projektów pod względem ich umiejętności i wymagań projektowych,
  • prowadzenie komunikacji z klientami w języku angielskim,
  • dbanie o terminową realizację zadań,
  • komunikacja z testerami i zapewnianie odpowiedniego QA projektu,
  • testowanie aplikacji w celu zapewnienia wysokiej jakości
  • ścisła współpraca z Rycerzami w zakresie testów aplikacji
  • komunikacja z działem finansowym i ustalanie terminów fakturowania klientów,
  • zarządzanie narzędziami do prowadzenia projektów (głównie JIRA).

Wymagania:

  • bardzo dobra umiejętność komunikacji i wysoka, rycerska kultura osobista,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (oraz polskiego ;) ),
  • umiejętność sumiennego planowania i poczucie odpowiedzialności,
  • podstawowa znajomość rynku gier,
  • cierpliwość i chęć nauki.

Mile widziane:

  • umiejętności techniczne w stopniu podstawowym (znajomość silnika do tworzenia gier lub języka programowania ułatwia komunikację z Rycerzami),
  • wcześniejsze doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem.

Co oferujemy:

  • wyjątkową atmosferę pracy w niepowtarzalnym zespole Rycerzy,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • częste spotkania integracyjne finansowane przez firmę (laser tag, archer tag, turnieje planszówkowe, game jamy, grille i więcej - jesteśmy otwarci na pomysły! :) )

Jeśli jesteś zainteresowany(-a), wyślij:

  • swoje CV,
  • parę słów o sobie po angielsku,
  • kilka tytułów gier, w które ostatnio grałeś/grałaś,

na adres contact@theknightsofunity.com .

Chwała Rycerzom Unity!
Sir Adam :)

Strona www

PS Wysyłając nam CV, nie zapomnij dopisać:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Data publikacji: 2017-07-25

Liczba wyświetleń: 534