Praca w branży gier

Ilustrator, Concept Artist

dla MAPOZ GAMES w Kraków
opublikowane przez Arkadiusz

Inne Programowanie

Niezależne studio zajmujące się grami z branży "Slot Games", poszukuje osób na stanowisko:
Ilustrator – tworzenie ilustracji i koncepcji tematycznych do gier
Miejsce pracy: Kraków - praca stacjonarna

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie ilustracji, storyboardów i koncepcji postaci, scenerii, oraz innych elementów gry

Wymagania:

• biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator, mile widziany After Effects)
• portfolio
• swobodna praca na tablecie graficznym
• Kreatywne myślenie
• mile widziane doświadczenie w animacji
• dyspozycyjność

Oferujemy:

• oryginale oprogramowanie w pracy i w domu
• atrakcyjne wynagrodzenie
• elastyczny czas pracy
• rozwój personalny
• pracę w doświadczonym zespole
• pracę bez presji i stresu

Oczekujemy aplikacji w postaci CV oraz portfolio

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Data publikacji: 2017-07-26

Liczba wyświetleń: 471