Praca w branży gier

Lead Artist

dla Moonlit w Kraków - na miejscu

Praca stała Grafika i animacja

Lead Artist @ Moonlit

Moonlit to młode, 15 osobowe studio zajmujące się produkcją gier, głównie w Unity na PC/Steam. Poszukujemy zdolnego artysty, który pomoże nam rozwinąć się wizualnie - będzie pomagał wypracować styl projektów, tworzył postaci i miejsca oraz nauczał młodszych artystów.

Jeżeli jesteś osobą, której poszukujemy to

Twoje obowiązki w pracy będą zawierały

  • Tworzenie spójnej koncepcji graficznej gry
  • Konceptowanie i finalizowanie assetów
  • Przekazywanie wiedzy i usprawnianie procesu twórczego w firmie

Będą Ci w tym potrzebne

  • Doświadczenie w tworzeniu grafiki 3D i 2D poparte portfolio
  • Znajomość programów graficznych Blender i Photoshop
  • Umiejętność przekazywania feedbacku i pomoc w rozwoju dla młodszych grafików

I z pewnością nie zaszkodzą

  • Znajomość ogólnych trendów UX i doświadczenie z UI
  • Umiejętności animowania 3D
  • Płynne poruszanie się w różnych stylach graficznych

A my zapewnimy Ci

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Twórczą i przyjazną atmosfera pracy
  • Pracę w biurze w ścisłym centrum Krakowa (5 minut od rynku)
  • Bardzo elastyczne godziny pracy
  • Typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb

Jeżeli jesteś zainteresowany, prześlij nam CV i portfolio na adres e-mail: careers@moonlit.pl z dopiskiem "Lead Artist". Prosimy, aby w zgłoszeniu znalazła się formułka:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Data publikacji: 2017-07-28

Liczba wyświetleń: 678