Praca w branży gier

Grafik 3D

dla Nitreal Games w Warszawa
opublikowane przez (Imię) (Nazwisko)

Praca stała Grafika i animacja

Nitreal Games istnieje od 2009 r. i tworzy gry oraz aplikacje na platformy PC, Mac, iOS, Android, WP8, W8. Studio jest odpowiedzialne za serie gier "Gardens Inc." oraz "Dr. Cares". Obecnie pracujemy nad kontynuacją "Dr. Cares" oraz SHMUP'em "Titan Charge", do których poszukujemy utalentowanych grafików 3D.

Obowiązki:

  • Modelowanie i teksturowanie postaci zwierząt na podstawie konceptów

Oczekujemy:

  • Znajomości Maya lub 3DMax lub Blendera
  • Umiejętności modelowania, teksturowania modeli 3D
  • Rzetelności, dbałości o szczegóły
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej
  • Otwartości i umiejętności interdyscyplinarnej współpracy w zespole

Mile widziane:

  • Umiejętność rigowania oraz animowania model 3D
  • Doświadczenie w tworzeniu gier komputerowych
  • Znajomość rynku gier komputerowych i panujących w nim trendów, w szczególności rynku gier casual time-management oraz mobile

Co oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole przy zróżnicowanych projektach
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i otrzymywanych zadań
  • Elastyczne godziny pracy w wymiarze dostosowanym do możliwości (również dla studentów)
  • Możliwa praca zdalna, ale z koniecznością regularnego kontaktu z zespołem

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres e-mail praca@nitreal.com z dopiskiem “Grafik3D/08/2017”

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.”

Data publikacji: 2017-07-31

Liczba wyświetleń: 632