Praca w branży gier

Redaktor/korektor – lokalizacja gier komputerowych

dla Roboto w Warszawa

Praca stała Inne

O firmie:
Firma Roboto powstała ponad dekadę temu w wyniku połączenia ogromnej pasji z chęcią dostarczania Klientom najlepszych tłumaczeń na rynku. Swoją pracę zawsze staramy się wykonywać jak najlepiej, a każde powierzone nam zadanie jest dla nas odrębnym wyzwaniem, któremu poświęcamy maksimum uwagi. Z takim samym zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzimy zarówno do lokalizacji gier, tłumaczeń filmowych, jak i przekładów literackich. Bawimy się słowem, ale też cenimy jego znaczenie i nieszablonowość. Słowo klucz dla tej rekrutacji to „Axolotl”. Nasz zespół tworzą ludzie, dla których ta praca to nie tylko zawód, ale także wspaniała przygoda.

Zakres obowiązków:
• redagowanie tłumaczeń
• wykonywanie korekt językowych
• dbanie o najwyższą jakość projektów

Oczekujemy:
• doskonałej znajomości języka polskiego (zasad stylistyki, interpunkcji, słowotwórstwa, gramatyki i ortografii) oraz umiejętności sprawnego redagowania tekstów,
• wykształcenia kierunkowego (preferowana filologia polska, lingwistyka stosowana lub kierunki pokrewne),
• lekkiego pióra i spostrzegawczości (prosimy o podanie słowa klucza w temacie e-maila),
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (teksty źródłowe są w tym języku),
• doświadczenia w zakresie redakcji i korekty tekstów,
• mile widziana znajomość gier komputerowych lub literatury fantastycznej i SF.

Oferujemy:
• miłą atmosferę w młodym zespole,
• biuro w zabytkowym budynku w sercu Żoliborza (niedaleko metra)
• możliwość współtworzenia projektów dla największych firm w branży gier komputerowych

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie, przyślij nam CV oraz list motywacyjny na adres hr@roboto.pl, najpóźniej do 8 września.

Data publikacji: 2017-08-02

Liczba wyświetleń: 1706