Praca w branży gier

Unity Developer

dla Moonlit w Kraków

Praca stała Programowanie

Moonlit to młode, 15 osobowe studio zajmujące się produkcją gier w Unity. Poszukujemy zdolnego programisty do pracy przy finalizowaniu obecnych i prowadzeniu nowych produkcji (głównie PC/Steam).

Obowiązki:

  • Programowanie rozgrywki oraz narzędzi do gier w silniku Unity (C#)
  • Analizowanie i poprawianie błędów w kodzie gry

Wymagania:

  • Dobra znajomość środowiska Unity
  • Znajomość C# i zagadnień OOP na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość praktyk dobrego programowania
  • Doświadczenie w tworzeniu złożonych aplikacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania i pisania dokumentacji
  • Pasja do gier :)

Mile Widziane:

  • Wcześniejsza praca na podobnym stanowisku
  • Ukończenie co najmniej 1 komercyjnego projektu w silniku Unity
  • Znajomość systemu kontroli wersji git
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie z tworzeniem aplikacji na VR
  • Znajmość Unreal

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków
  • Bardzo elastyczne godziny pracy
  • Pracę w biurze w ścisłym centrum Krakowa (5 minut od rynku)
  • Możliwość zdobywania doświadczenia przy bardzo zaawansowanych technicznie projektach

Jeżeli jesteś zainteresowany, prześlij nam CV i portfolio na adres e-mail: careers@moonlit.pl z dopiskiem "Unity Developer". Prosimy, aby w zgłoszeniu znalazła się formułka:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Data publikacji: 2017-08-02

Liczba wyświetleń: 481