Praca w branży gier

Grafik 3D

dla Wastelands Interactive w Łódź

Praca stała Grafika i animacja

Wastelands Interactive – niezależne i wypełnione sympatycznymi ludźmi studio z Łodzi, poszukuje grafika 3D, który wesprze nasz zespół w tworzeniu gier na PC, konsole i urządzenia mobilne.

Praca na miejscu.

Zakres obowiązków:

Tworzenie modeli 3D na potrzeby gier (m.in. Cooking Simulator)

Wymagania:

Dobra znajomość dowolnego programu do modelowania 3D
Znajomość pełnego procesu tworzenia modeli do gier, z naciskiem na hard surface
Znajomość materiałów PBR
Znajomość pakietów Quixel lub Substance Painter
Znajomość edytora Unity
Ukończone projekty
Znajomość Zbrusha

Podeślij info o sobie i tym co robiłeś na maila:
praca(at)wastelands-interactive.com

Aktualnie umowa o dzieło lub b2b.

Prosimy o umieszczenie w CV następującego oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.”

Data publikacji: 2017-08-07

Liczba wyświetleń: 851