Praca w branży gier

QA Tester

dla CI GAMES S.A. w Warszawa lub Rzeszów
opublikowane przez CI Games S.A.

Praca stała Testowanie

CI Games S.A. poszukuje aktualnie do swojego zespołu osoby na stanowisko:
QA Tester

ZADANIA:

  • Zgłaszanie i weryfikacja błędów dotyczących wszystkich elementów gry.
  • Tworzenie test planów i test case'ów oraz ich realizację,
  • Priorytetyzacja błędów w zależności fazy projektu,
  • Sygnalizowanie ryzyk projektowych do przełożonego

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w testach funkcjonalnych gier (minimum 2 lata)
  • Doświadczenia w tworzeniu test planów i test case'ów
  • Pasji do gier
  • Analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobrej znajomości trendów na rynku gier
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv na adres e-mail: careers@cigames.com

Do przesłanych dokumentów aplikacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Data publikacji: 2017-08-07

Liczba wyświetleń: 917