Praca w branży gier

Development Tools Analyst

dla Techland w Wrocław

Praca stała Inne

Techland to uznany niezależny producent, dystrybutor i międzynarodowy wydawca gier komputerowych obecny na rynku od ponad 25 lat. Nasze najbardziej rozpoznawalne produkcje to serie Dead Island i Call of Juarez, a także gra Dying Light i jej rozszerzenie Dying Light: The Following, w którą zagrało już ponad 11 milionów graczy. Aktualnie pracujemy nad dwoma wysokobudżetowymi tytułami, które ukażą się na rynku w ciągu najbliższych trzech lat.
Techland tworzy najwyższej jakości gry na wszystkie wiodące platformy, w tym PC, Sony PlayStation 4 oraz Microsoft Xbox One. Dzięki przeszło 350 specjalistom z czterech biur w Polsce i Kanadzie oraz wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii nieustannie dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • zbieranie wymagań i potrzeb użytkowników narzędzi (gui pod Windows) poprzez prowadzenie warsztatów, obserwacji over-the-shoulder, rozmów itp.,
  • analiza i konsultowanie zebranych wymagań z Architektami i Leadami technicznymi w zakresie możliwości ich zrealizowania,
  • priorytetyzowanie pojawiających się wymagań oraz doprecyzowywanie zadań do wykonania w ramach sprintów (user stories, acceptance criteria),
  • opracowywanie i uaktualnianie dokumentacji projektowej.

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność zbierania wymagań i analizy potrzeb użytkownika oraz szukania i proponowania optymalnych rozwiązań,
  • znajomość branży IT, poparta przynajmniej 3 latami doświadczenia w bliskiej współpracy z zespołem developerów,
  • praktyczna znajomość notacji BPMN oraz UML,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • proaktywność (samodzielne budowanie roli Analityka w firmie) oraz konsekwentne dążenie do realizacji celów,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Mile widziane:

  • zainteresowanie branżą gier video i/lub doświadczenie w branży gier,
  • wiedza z zakresu User Experience, design thinking, umiejętność projektowania makiet (Axure, UXPin),
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne.

Czego szukasz w nowej pracy?
Jednej rzeczy z poniższej listy nie możemy obiecać…

  • CIEKAWE PROJEKTY - Tworzymy dwie gry AAA o łącznym budżecie 100 milionów dolarów, produkowane oddzielnie przy wykorzystaniu wspólnej technologii.
  • CZAS NA ROZWÓJ - Otrzymasz indywidualny budżet oraz dodatkowe dni wolne na udział w konferencjach i warsztatach.
  • REALNY WPŁYW - Czy jesteś branżowym wyjadaczem, czy młodym talentem, Twoja praca i umiejętności mają realny wpływ na projekt i pracę zespołu.
  • IMPREZY I ROZRYWKA - Automaty do gier, grill, własna kantyna i mnóstwo konsol dostępnych w biurze. Pyszne jedzonko, sporo procentów oraz świetna muzyka na firmowych imprezach.
  • DARMOWE JEDNOROŻCE - Śnieżnobiałe jednorożce czystej krwi o tęczowych grzywach dla każdego pracownika. Wysokiej jakości pasza dostarczana przez dział HR.
  • OKAZJA, BY UCZYĆ - Podziel się swoją wiedzą poprzez firmowy Program Mentoringowy lub spróbuj swoich sił jako wykładowca na zaprzyjaźnionych uczelniach.
  • ELASTYCZNA PRACA - Wiemy, jak ważna jest równowaga między pracą, a życiem osobistym, dlatego stosujemy elastyczne godziny pracy.

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania przez http://techlandjobs.com/oferty-pracy/development-tools-analyst

Data publikacji: 2017-08-07

Liczba wyświetleń: 123