Praca w branży gier

Programista Unity 3D

dla GameDesire Sp. z o.o. w Kraków
opublikowane przez GameDesire Group spółka akcyjna

Praca stała Programowanie

Szukamy Programisty Unity, który swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze nasz gamingowy zespół.
Skorzystaj z szansy i dołącz do jednej z najlepszych firm w Europie. Kochamy gry, jeśli podzielasz naszą pasję i czujesz, że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu, rzuć okiem na nasze wymagania i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować.

Twoje zadania

  • Współtworzenie nowych gier 3D z użyciem Unity
  • Doskonalenie produktu przy współpracy z zespołem developerów i grafików
  • Ciągły rozwój osobisty i poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Wspomaganie procesu projektowania nowych gier

Wymagane skille

  • Biegła znajomość C#
  • Znajomość środowiska Unity, z koncentracją na grach 3D i budowie GUI
  • Gotowość do nauki nowych technologii
  • Pasja do tworzenia oprogramowania w najwyższej jakości
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i chęć do pomocy ludziom wokół

Mile widziane

  • Znajomość technologii VR
  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub ostatnie lata studiów)
  • Praca w środowisku Linux i/lub Mac OS X

Nagrody gwarantowane

  • Typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Twórcza i przyjazna atmosfera pracy
  • Wsparcie firmy w podnoszeniu Twoich kwalifikacji poprzez szkolenia, konferencje czy biblioteczkę firmową
  • Atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych: Multisport, opieka medyczna, dopłaty do lunchy, kawa oraz owoce w firmowej kuchni.
  • Spotkania integracyjne i imprezy firmowe
  • Bonus za dojazd rowerem do pracy, nauka języka angielskiego i wiele innych

Wyślij swoje cv na: jobs@gamedesire.com

Data publikacji: 2017-08-11

Liczba wyświetleń: 570