Praca w branży gier

Story Designer

dla Illusion Ray w Gdańsk lub zdalnie
opublikowane przez Illusion Ray SA

Zlecenie Design

Illusion Ray studio (zdalnie/Gdańsk)

CEL
Illusion Ray studio poszukuje doświadczonego Story Designer`a, który dołączy do naszego wyjątkowego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie tworzyć historię, wymyślać zagadki i elementy dialogów do gry thriller/horror The Beast Inside. Gra charakteryzuje się filmowym sposobem prowadzenia narracji z dwóch perspektyw. Adam jest bohaterem z teraźniejszości, poprzez retrospekcje wcielamy się w drugiego bohatera.
Jeżeli kreatywność jest jedną z Twoich najmocniejszy stron i jesteś głodny/a nowych wyzwań – dołącz do nas!

OBOWIĄZKI W KILKU SŁOWACH
Pisanie dialogów/monologów.
Pisanie scenariusza do gry.
Wymyślanie zadań/questów - przełożenie scenariusza na ciąg osobnych wydarzeń i potrzebnych warunków.
Wymyślanie zagadek
Pisanie dokumentów dotyczących fabuły.

OCZEKIWANIA
Opublikowane teksty (książka, opowiadanie).
Udokumentowany​ sukces pisarski lub praca w branży game designerskiej
Natywna znajomość języka polskiego i bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Wyczucie językowe, tzw. ‚lekkie pióro’.
Kreatywność, oczytanie, umiejętność komunikacji.
Elastyczne podejście do procesu tworzenia.
Gotowość opanowania dodatkowego narzędzia

MILE WIDZIANE
Doświadczenie przy pisaniu opowiadań lub scenariuszy (niekoniecznie do gier).
Doświadczenie w branży gier video
Znajomość komputerowych gier horror, thriller, walk simulator, visual novels
Mile widziana możliwość kontaktu w Gdańsku (praca zdalna)

CO OFERUJEMY
Dużą samodzielność
Fajny projekt z dużym potencjałem
Praca zdalna, możliwość pracy na ½ etatu.
Elastyczne godziny pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie.

CV proszę przesyłać na maila z tytułem: TBI - Praca - Story Designer -”nazwisko” :
smaga@illusionray.com

Prosimy, aby znalazło się w CV klauzula:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2017-09-07

Liczba wyświetleń: 1098