Praca w branży gier

Game designer

dla GameDesire w Kraków

Praca stała Design

Poszukujemy PILNIE Game Designera casualowych, mobilnych gier F2P, który swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze nasz zespół. Kochamy gry, jeśli podzielasz naszą pasję i czujesz, że byłbyś właściwą osobą na tym miejscu, rzuć okiem na nasze wymagania i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować. Kilkadziesiąt tytułów, które stworzyliśmy do tej pory świadczy o jednym: Jeśli chcesz się rozwijać – jesteś w dobrym miejscu.

ZADANIA:
Współtworzenie koncepcji nowych mobilnych gier F2P
Projektowanie wszystkich mechanik w mobilnej grze F2P: core gameplayu, modelu progresji, retencji, monetyzacji etc.
Tworzenie prototypów i iterowanie mechanik gry
Balansowanie rozgrywki i dostosowanie mechaniki w ramach prototypu
Bliska współpraca z programistami, projektantami UX i artystami
Pisanie i utrzymywanie dokumentacji projektu przez cały cykl jego realizacji

WYMAGANE:
Doświadczenie w projektowaniu gier F2P monetyzowanych przez IAP oraz reklamy
Doświadczenie w projektowaniu monetyzacji i balansowaniu ekonomii F2P
Bardzo dobra znajomość rynku gier mobilnych
Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako game designer
Portfolio prezentujące zrealizowane projekty

GWARANTOWANE:
Umowa o pracę lub współpraca B2B
Możliwość realizacji własnych pomysłów
Opieka mentora przez pierwsze miesiące pracy
Twórcza i przyjazna atmosfera pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego dzięki licznym szkoleniom i konferencjom
Prywatna opieka medyczna, karta Multisport
Bonus za dojazd rowerem do pracy, dopłaty do lunchy

jobs@gamedesire.com

Data publikacji: 2017-09-07

Liczba wyświetleń: 550