Praca w branży gier

Programista Gameplay'u

dla Anshar Studios S.A. w Katowice
opublikowane przez Anshar Studios

Praca stała Programowanie

Anshar Studios jest producentem gier video stworzonym przez specjalistów z branży. Aktualnie poszukujemy utalentowanych osób do implementacji gier na platformy mobilne, PC i Mac.

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Programowanie gameplay’u na silniku Unity w języku C#

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka C# lub C++
  • doświadczenie zawodowe w branży gier komputerowych na stanowisku programisty
  • samodzielność
  • umiejętność pracy zespołowej

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość silnika Unity
  • pasja do gier video
  • kreatywność
  • wykształcenie informatyczne

Oferujemy:

  • interesującą pracę w doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz linków do próbek kodu na adres jobs(at)ansharstudios.com

Data publikacji: 2014-02-16

Liczba wyświetleń: 152