Praca w branży gier

Programista Unity - Senior Level

dla Live Motion Games Sp. z o. o. w Warszawa, Mokotów
opublikowane przez Michał Kaczmarek

Praca stała Programowanie

Live Motion Games, spółka z grupy PlayWay S.A., poszukuje osób na stanowisko senior level programisty ze znajomością języka C#/Unity.

Obowiązki:

tworzenie doskonałej jakości kodu gry,
analizowanie i poprawianie błędów w kodzie gry.

Wymagania:

Doskonała znajomość języka C#,
Doskonała znajomość silnika Unity,
Umiejętność pracy w zespole,
Chęć dzielenia się wiedzą z młodszymi stażem programistami.

Oferujemy:

Wynagrodzenie adekwatne do zdolności,
Doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków,
Możliwość rozwoju zawodowego w obrębie firmy i grupy,
Pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonym zespołem w biurze na Warszawskim Mokotowie,
Zatrudnienie na pełen etat.

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres work@livemotiongames.com

W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:
“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2017-09-15

Liczba wyświetleń: 295