Praca w branży gier

QA Tester

dla CD PROJEKT RED w Warszawa

Praca stała Testowanie

WIZJA

CD PROJEKT RED, studio developerskie znane na świecie dzięki serii gier „Wiedźmin”, poszukuje obecnie osoby, która chciałaby dołączyć do zespołu QA jako Tester.

OBOWIĄZKI W KILKU SŁOWACH

  • Weryfikacja nowo powstałych elementów gry.
  • Ścisła współpraca z członkami zespołu QA oraz developerami.
  • Zgłaszanie i weryfikacja błędów dotyczących wszystkich elementów gry.
  • Testy performance oraz stabilności.

OCZEKIWANIA

  • Spostrzegawczość – prawdziwe „sokole oko”.
  • Kreatywność i nieszablonowość.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • … oraz pasja do „grania w gry”.

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie w testach funkcjonalnych gier.
  • Znajomość innych języków obcych.
  • Podstawowa znajomość jednego z wymienionych obszarów:
    • silników gier (Unreal, Unity, REDkit),
    • narzędzi animacji (MotionBuilder, Maya),
    • oprogramowania 3D (3DS max, Maya),
    • progamów graficznych (Gimp, Photoshop),
    • skryptowania,
    • lub z zakresu UX.

TWÓJ PAKIET NA START

  • Praca w wymiarze pełnego etatu w naszym studio.
  • Możliwość pracy przy grze o światowej renomie.
  • Szansa na stawienie pierwszych kroków w branży gier pod okiem specjalistów.
  • Dużo wyzwań i ambitnych zadań.
  • Praca w młodym, międzynarodowym zespole oraz dynamicznym środowisku.

Prosimy o dołączenie listu motywacyjnego w języku angielskim.

testers@cdprojektred.com

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”. Praca w Warszawie, w siedzibie firmy.
„Administratorem danych jest CD Projekt S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 74. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji”

Data publikacji: 2017-09-18

Liczba wyświetleń: 694