Praca w branży gier

Sound Designer

dla CreativeForge Games w Warszawa

Praca stała Audio

CreativeForge Games, twórca gier Hard West i Ancient Space, w związku z rozbudową zespołu pod kątem Phantom Doctrine, poszukuje osób na stanowisko Sound Designer.

Główne zadania:

  • tworzenie SFX
  • implementacja SFX i muzyki
  • współpraca z programistami przy tworzeniu stosownych narzędzi
  • (ew. dodatkowo współtworzenie muzyki, jeśli będzie ku temu talent, chęć i czas)

Oczekiwane kwalifikacje:

  • min. 2 lata doświadczenia w branży na podobnym stanowisku
  • min. 1 projekt skończony na podobnym stanowisku

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z Unreal Engine 4
  • przekrojowa znajomość rynku gier komputerowych
  • dobra znajomość gier taktycznych

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy i brak cruncha
  • dużą swobodę działania
  • pracę przy szczególnie ciekawych projektach
  • możliwość awansu
  • atrakcyjne wynagrodzenie, prywatne ubezpieczenie medyczne

Praca wyłącznie w siedzibie firmy w Warszawie, w dogodnej lokalizacji (przy stacji metra). Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio na adres praca@creativeforge.pl CC na kszymczak@creativeforge.pl

Data publikacji: 2017-09-19

Liczba wyświetleń: 847