Praca w branży gier

Lead Programmer C++ (Unreal Engine 4 / Unity 5.x)

dla Code Horizon Sp. z o.o. w Katowice
opublikowane przez Code Horizon

Praca stała Programowanie

Firma Code Horizon szuka kandydatów na stanowisko Lead Programmer C++/C# do tworzenia portów gier oraz gier na silnikach Unreal Engine 4 oraz w Unity 5.x .

Miejsce pracy: Katowice (ścisłe Centrum, bardzo dobry dojazd komunikacją miejską)

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i prototypowanie nowych mechanik,
  • rozwijanie już istniejącego kodu,
  • tworzenie systemów i narzędzi dla pozostałych osób w zespole,
  • współpraca z artystami i designerami,
  • optymalizacja i debugowanie kodu.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka C# / C++,
  • znajomość silnika Unreal Engine 4 oraz Unity 5.x,
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w branży gier komputerowych na stanowisku programisty,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • pasja do tworzenia gier i grania,
  • kreatywność,
  • wykształcenie informatyczne.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • interesującą pracę w doświadczonym zespole,
  • elastyczny czas pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • praca tylko na miejscu, pomagamy przy relokacji.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz linków do próbek kodu na adres jobs(at)codehorizon.pl
Będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.
Każdy z nich otrzyma niepłatne zadanie testowe (jeżeli nie masz czasu lub chęci, nie pisz).
Wyniki zadań testowych nie będą przez nas wykorzystywane w naszych produktach.

Prosimy o dodanie adnotacji odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2017-09-20

Liczba wyświetleń: 174