Praca w branży gier

Office Assistant/Receptionist

dla CHERRYPICK GAMES S.A. w Warszawa, Wawer
opublikowane przez Cherrypick Games S.A.

Praca stała Inne

Do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko: Office Assistant/Receptionist

Główne zadania:

  • bieżąca „pomoc biurowa” dla pracowników firmy i wspieranie dobrej atmosfery pracy
  • optymalizacja dotychczasowych i wdrażanie nowych rozwiązań obsługi nowoczesnego biura
  • pomoc w organizacji spotkań (przyjmowanie i obsługa gości, catering)
  • bieżąca obsługa korespondencji firmowej
  • kontrola stanu zaopatrzenia biura w artykuły biurowe i spożywcze
  • bieżąca współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • wsparcie Działu Kadr w ewidencji czasu pracy i urlopów Pracowników

Oczekujemy:

  • wysokiego poziomu kultury osobistej, komunikatywności i bardzo dobrej prezencji
  • dynamizmu oraz dobrej organizacji pracy
  • skuteczności, dokładności, odpowiedzialności
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • konkurencyjne pensje
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Data publikacji: 2017-09-29

Liczba wyświetleń: 545