Praca w branży gier

Programista Unity

dla Clash Of Minds w Wrocław

Praca stała Programowanie

Programista Unity (C#) / Gameplay Programmer
Poszukiwany utalentowany programista do współtworzenia gier mobilnych.

Wymagania:

  • dobra znajomość Unity,
  • język angielski B2,
  • znajomość GITa.

Obowiązki:

  • tworzenie oprogramowania w Unity w języku C# (gry i symulacje).

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole pełnym mega pozytywnych ludzi,
  • elastyczne godziny pracy w wymiarze dostosowanym do możliwości,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Miejsce pracy: Wrocław
Zgłoszenia na: contact.clashofminds@gmail.com

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.”

Data publikacji: 2017-10-03

Liczba wyświetleń: 408