Praca w branży gier

QA Specialist

dla GameDesire Sp. z o.o. w Kraków
opublikowane przez GameDesire Group spółka akcyjna

Praca stała Testowanie

GameDesire od 2004 roku dostarcza rozrywkę milionom graczy na całym świecie. Dzięki grom społecznościowym typu free-to-play dostępnym zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych, cieszymy się zadowoleniem milionów użytkowników. Do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty, który swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze nasz zespół. Jeżeli uważasz, że jesteś właściwą osobą, rzuć okiem na nasze wymagania i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować.

Twoje zadania

  • Analiza wymagań i tworzenie scenariuszy testów
  • Realizacja testów oraz raportowanie wyników
  • Tworzenie oraz udoskonalanie procedur testowania
  • Wykrywanie oraz dokumentowanie usterek, weryfikacja poprawek

Wymagane skille

  • Znajomość technik i metod testowania oprogramowania,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Samodzielność i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość systemów obsługi błędów (JIRA lub podobne)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży gier

Nagrody gwarantowane

  • Typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Twórcza i przyjazna atmosfera pracy
  • Wsparcie firmy w podnoszeniu Twoich kwalifikacji poprzez szkolenia, konferencje czy biblioteczkę firmową
  • Atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych: Multisport, opieka medyczna, dopłaty do lunchy, kawa oraz owoce w firmowej kuchni.
  • Spotkania integracyjne i imprezy firmowe
  • Bonus za dojazd rowerem do pracy, nauka języka angielskiego i wiele innych

Wyślij swoją aplikację na: jobs@gamedesire.com

Data publikacji: 2017-10-04

Liczba wyświetleń: 388