Praca w branży gier

Grafik 2D - Lokacje

dla Nitreal Games w Warszawa
opublikowane przez (Imię) (Nazwisko)

Praca stała Grafika i animacja

Nitreal Games istnieje od 2009 r. i tworzy gry oraz aplikacje na platformy PC, Mac, iOS, Android, WP8, W8. Studio jest odpowiedzialne za serie gier "Gardens Inc." oraz "Dr. Cares". Obecnie pracujemy nad kontynuacją "Dr. Cares" oraz SHMUP'em "Titan Charge", do których poszukujemy utalentowanych grafików 2D.

Obowiązki:

  • Konceptowanie lokacji wraz z projektowaniem palety kolorów
  • Przygotowywanie szczegółowych ilustracji 2D lokacji

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrego zmysłu plastycznego (operowanie światłocieniem, wyczucie przestrzeni i koloru, wyczucie kompozycji, poczucie estetyki i proporcji)
  • Umiejętności szybkiego wykonywania szkiców koncepcyjnych
  • Umiejętności tworzenia grafiki 2D zarówno na poziomie konceptu, jak i finalnej jakości
  • Bardzo dobrej znajomości programu Photoshop i umiejętności posługiwania się tabletem
  • Rzetelności, dbałości o szczegóły
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej
  • Otwartości i umiejętności interdyscyplinarnej współpracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość innych programów z pakietu Adobe, np. After Effects, Illustrator.
  • Doświadczenie w tworzeniu gier komputerowych
  • Znajomość rynku gier komputerowych i panujących w nim trendów, w szczególności rynku gier casual time-management oraz mobile

Co oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole przy zróżnicowanych projektach
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i otrzymywanych zadań
  • Elastyczne godziny pracy w wymiarze dostosowanym do możliwości (również dla studentów)

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres e-mail praca@nitreal.com z dopiskiem “Grafik2D/10/2017”

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.”

Data publikacji: 2017-10-09

Liczba wyświetleń: 470